Pátek 15. listopadu

Volná místa


Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)/Laborant

Úspěšná vinařská firma hledá pracovníka na pozici laborant/ka ve vinařské laboratoři. Požadujeme: minimálně středoškolské/vysokoškolské vzdělání chemického nebo potravinářského směru, preciznost, pečlivost, manuální zručnost, zodpovědnost a časovou flexibilitu. Praxe na obdobné pozici výhodou. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme: firemní benefity, práci v mladém a přátelském kolektivu. Profesní životopisy zasílejte na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 18000Kč

Firma:

Obec: Bzenec

Okres: Hodonín

Obor: Věda a výzkum

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste:

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)/Laborant

Úspěšná vinařská firma hledá pracovníka na pozici laborant/ka ve vinařské laboratoři. Požadujeme: minimálně středoškolské/vysokoškolské...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u