Sobota 20. července

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/dělník plastová výroba

Vyučen v oboru. Orientace v plánech. Manuální zručnost. Pečlivost. Výběrové řízení. Životopisy zasílat na adresu společnosti.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: AGRICO s.r.o.

Obec: Třeboň

Okres: Jindřichův Hradec

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: AGRICO s.r.o., Rybářská 671, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 384 704 111

Brusiči nástrojů a kovů/brusič

KONTAKT OSOBNĚ NEBO TELEFONICKY pracovní doba 6:00 - 14:30 hod úvazek dle domluvy plný - zkrácený (25 hod/týden)

Mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie/Mistr ve sklářské výrobě

Pracovní náplň: Mistr ve výrobě izolačních skel.Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, technické myšlení; dobrou znalost na PC;...

Manipulační dělníci ve výrobě/operátor/operátorka výroby

NÁPLŇ PRÁCE: * Práce ve výrobě * Plnění norem a úkolů dle požadavků nadřízeného * Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti POŽADAVKY: *...

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)/Údržbář/ka

Do rodinného podniku s dlouholetou tradicí přijmeme nové zaměstnance pro údržbu a opravy výrobních strojů. Nabízíme práci v jednosměnném...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.