Pátek 19. dubna

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/TRUHLÁŘ / MONTÉR AŽ 170 KČ / HOD.

Přijmeme zaměstnance na pozici truhláře / montéra. Náplň práce: Výroba kuchyněk do letadel Airbus, vhodné pro manuálně zručné uchazeče s praxí na pozici zámečníků, montérů, truhlářů. sádrokartonářů, modelářů či elektromontérů. Sestavování a lepení kuchyňských modulů ze speciálních lehkých desek - Práce s ručním nářadím dle technických výkresů Požadujeme: praxi v oboru jako truhlář či montér orientaci ve výkresové dokumentaci manuální zručnost ochotu pracovat ve dvousměnném provozu Nabízíme: Smlouvu na HPP • Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni • Možnost uplatnění i pro absolventy • Možnost ubytování • Možnost přesčasových hodin • Možnost záloh • Nástup možný ihned Plat: až 170 Kč/ hod. dle pracovního zařazení Nástup možný ihned V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Můžete nás navštívit i osobně na adrese: Poděbradova 1, Plzeň . V přízemí budovy Avalon, kancelář Markmont na proti recepci

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 30000Kč

Firma: Markmont, s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: MARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 743 051

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Mistr pro NC a CNC frézky

Popis pozice: - Vedení týmu obrobny ve směnném provozu - Řízení termínů dle plánu a priorit - Řešení tg.odchylek a komunikace s technickými...

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení/Operátor/ka výroby

Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch, manuální zručnost, zkušenosti z výrobní společnosti jsou vítány. Kontakt: osobně 14:00...

Montážní dělníci mechanických zařízení/montážní dělníci/operátoři výroby

Výroba klimatizací, šroubování pneumatickým nebo elektrickým šroubovákem, kontrola hotových výrobků. Nabízíme: - dotovaná strava - ...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.