Úterý 22. ledna

Volná místa

Účetní finanční a investiční/Finanční účetní

SMO HOLDING a.s. je mateřskou společností několika tuzemských společností zabývajících se především stavební a developerskou činností. Dnes nabízí veškeré druhy výstavby, rekonstrukce a modernizace v oborech průmyslových staveb, občanské výstavby, inženýrské a ekologické výstavby, zemních prací vč. hutnění, rekultivací a demolicí. Společnosti vlastní i rozsáhlý park stavební mechanizace, vozidel a strojů. Dceřiné společnosti se zabývají také činností zámečnickou, opravárenskou a ubytováním. SMO HOLDING a.s. poskytuje široké spektrum poradenské činnosti pro dceřiné společnosti, vč. vedení účetnictví. Na základě dlouhodobě plánované změny v pracovním týmu v Otrokovicích pro naši společnost hledáme kandidáta/ku na pozici Finanční účetní. Pracoviště - Otrokovice, Kvítkovice. Finanční účetní Hlavní zodpovědnosti (náplň práce): Evidence a účtování dodavatelských faktur Vystavování a účtování odběratelských faktur Finanční operace včetně zaúčtování (zejména peněžních ústavů), příkazy k úhradě Evidence drobného majetku Vytváření kontrolních reportů k závěrkovým operacím, statistické výkazy Spolupráce s hlavní účetní Požadavky na kandidáta: SŠ vzdělání ekonomického směru s praxí v oboru nejméně 3 roky Znalost účtování dle české legislativy včetně zákona o DPH Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel,...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 22000Kč

Firma: SMO HOLDING a.s.

Obec: Otrokovice

Okres: Zlín

Obor: Administrativa

Pracoviste: SMO HOLDING a.s. - Otrokovice, Zlínská 172, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 426 964

Podobné pracovní nabídky

Účetní všeobecní/Účetní včeobecní

Požadavky: základní znalost podvojného účetnictví, MS Offiice uživatelsky Výhody: stravenky, penzijní připojištění, kopírovaná kolektivní...

Účetní všeobecní/Samostatní účetní, administraivní pracovníci

Náplň práce: zpracování kompletního účetnictví pro fyzickou a právnickou osobu, mzdy, příprava DPH, KH, administrativa. Požadavky: ŘP...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.