Pondělí 16. září

Volná místa

Účetní všeobecní/Samostatná/ý účetní

Náplň práce: - kompletní vedení účetnictví svěřených klientů a komunikace s nimi - zpracování přiznání DPH, silniční daně - sestavení účetní závěrky a zpracování přiznání k dani z příjmů - vedení mzdové agendy - kontakt s úřady Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu - pravidelné odborné vzdělávání - mzdu dle dosavadní praxe a její postupné zvyšování dle praxe a schopností Požadavky: - SŠ s maturitou v oboru ekonomika/účetnictví - znalost práce na PC (Word, Excel) - spolehlivost, poctivost, flexibilita - analytické schopnosti - schopnost dobré orientace v datech - zájem o obor - nadšení pro společný cíl - dobrá komunikace - příjemné vystupování - vhodné i pro absolventy, chtějí-li dlouhodobě pracovat na této pozici - praxe vítána V případě zájmu zašlete profesní životospis na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo volejte na tel.: 379 422 576

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: Daňová kancelář Zethner s.r.o.

Obec: Horšovský Týn

Okres: Domažlice

Obor: Administrativa

Pracoviste: Jana Littrowa 1, Velké Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví/vodárenský dělník / provoz SMČ-stavebně montážní činnost/

Požadavky: ŘP sk. B, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené,bezúročné...

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů

samostatnost, spolehlivost, znalost HEIDENHEIN, ISO kódu výhodou, práce na 5-osém obráběcím centru

Montážní dělníci ostatních výrobků/Montážní dělníci ostatních výrobků

Požadujeme: manuální zručnost, zkušenosti ve výrobním závodě - výhodou. Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na stravování....

Stavební údržbáři budov/

Pracovní doba 7,00 - 15,30 hod. Telefonický kontakt 7,00 - 15,30 hod. všední dny. Místo výkonu práce: všechna pracoviště společnosti.

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.