Čtvrtek 19. dubna

Volná místa


Účetní všeobecní/Sekretář/ka - účetní

Pracoviště: Horní náměstí č.p. 81/23a, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup dle dohody, možný ihned. Společnost zabývající se správou a údržbou bytových domů a bytů v Olomouci hledá pracovníka na pozici administrativy v rámci zajišťování správy a chodu týkajících se pronájmu nemovitostí (nejedná se o realitní činnost ale o administrativní správu objektů). Popis: zajišťování chodu administrativy pronájmu bytů, kanceláří, mzdy, fakturace. Požadavky: úplná znalost práce s PC - Windows, Word, Excel, internet; znalosti práce v účetním programu Pohoda, znalost podvojného účetnictví; znalosti v oblasti ekonomiky, účetních dokladů, ŘP sk. B. Pracovní doba: 8:00 - 15:00 hod., flexibilní dle potřeby, jednosměnný provoz, možnost zkráceného úvazku. Zkušební doba 3 měsíce. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem - zaslat životopis nejlépe s fotografií. Telefonicky se pak ozve náš pracovník s termínem osobního pohovoru. Výběrové řízení proběhne v prosinci 2017.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: ESPRIT Real, s.r.o.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: ESPRIT Real, s.r.o. - prac., Horní náměstí 81/23a, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 725 994 785

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/Technik pro skladové hospodářství

Pracoviště: Pavlovická č.p. 29/25, Olomouc. Požadavky: znalost materiálu elektro podmínkou, znalost práce na PC, schopnost komplexně řešit...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Slovensky hovořící operátor/ka call centra

Pracoviště: Pavelčákova č.p. 441/14, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Firma zabývající se fotografickými službami přijme slovensky...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u