Neděle 22. července

Volná místa

Účetní všeobecní/účetní junior

Pracovní náplň: - správa a vedení agendy hotovostní pokladny - zpracování a správa vydaných faktur v modulu FAKTURACE v informačním systému včasné vystavení a odeslání vydaných faktur (tuzemských, zahraničních) - inkaso plateb faktur za hotové - vedení a správa statistiky Intrastat - provádění rozborů činností výrobního úseku a běžného ekonomického hodnocení dle pokynu přímého nadřízeného - zpracovávání telefonických hovorů info-linky společnosti, poskytování informací volajícím, uspokojivé a reprezentativní zpracování žádostí volajících - evidenci a správa příchodu návštěv do společnosti, péče o příchozí návštěvníky (pomoc s orientací po areálu, zpracovávání jejich žádostí, apod.) - jiná administrativní činnost Požadavky: - minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření - Znalostí produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni - Základní znalostí účetnictví - znalost informačního systému KTKw výhodou - znalost německého jazyka výhodou - zájem o další vzdělávání v oboru - samostatnost - pečlivost a systematičnost při práci Nabízíme: - příjemný kolektiv - motivující mzdové podmínky - hlavní pracovní poměr - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování a další podnikové benefity - pozice vhodná pro absolventy! Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 16000Kč

Firma: ZT METAL a.s.

Obec: Kralovice

Okres: Plzeň-sever

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Nádražní 505, 331 41 Kralovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 373 340 820

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje