Neděle 22. července

Volná místa


Účetní všeobecní/účetní junior

Pracovní náplň: - správa a vedení agendy hotovostní pokladny - zpracování a správa vydaných faktur v modulu FAKTURACE v informačním systému včasné vystavení a odeslání vydaných faktur (tuzemských, zahraničních) - inkaso plateb faktur za hotové - vedení a správa statistiky Intrastat - provádění rozborů činností výrobního úseku a běžného ekonomického hodnocení dle pokynu přímého nadřízeného - zpracovávání telefonických hovorů info-linky společnosti, poskytování informací volajícím, uspokojivé a reprezentativní zpracování žádostí volajících - evidenci a správa příchodu návštěv do společnosti, péče o příchozí návštěvníky (pomoc s orientací po areálu, zpracovávání jejich žádostí, apod.) - jiná administrativní činnost Požadavky: - minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření - Znalostí produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni - Základní znalostí účetnictví - znalost informačního systému KTKw výhodou - znalost německého jazyka výhodou - zájem o další vzdělávání v oboru - samostatnost - pečlivost a systematičnost při práci Nabízíme: - příjemný kolektiv - motivující mzdové podmínky - hlavní pracovní poměr - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování a další podnikové benefity - pozice vhodná pro absolventy! Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 16000Kč

Firma: ZT METAL a.s.

Obec: Kralovice

Okres: Plzeň-sever

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Nádražní 505, 331 41 Kralovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 373 340 820

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní asistenti v administrativě/asistent/ka jednatele / logistika

Hlavní náplň práce: zpracování zakázek, evidence skladu ... Požadavky: německý jazyk pokročilý, práce s PC (Outlook, Excell, Word ...),...

Všeobecní administrativní pracovníci/Asistent/ka obchodního oddělení

Pracoviště Dolní Kralovice nebo Zruč nad Sázavou. Vhodné pro absolventy OA, obsluha PC. První kontakt telefonicky.Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u