Úterý 13. listopadu

Volná místa


Účetní všeobecní/Účetní

Náplň práce: - samostatné a správné účtování jednotlivých účetních operací a případů - kontrolu a prověření náležitostí účetních dokladů, jejich úplnost, průkaznost, správnost a zpracování, včetně evidence - zajišťování fakturace účetní jednotky, jejich zaúčtování a kontrolu - zpracování podkladů pro audit roční účetní závěrky - zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek (uzávěrek) - správu a zajištění inventarizace hotových výrobků, zboží, majetku a závazků, vyhotovuje zápisy a proúčtovává výsledky - vedení příslušené evidence a záznamů v souladu se zákonnými a vnitřními předpisy - aplikaci předepsaných kontrolních mechanismů - provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví - plnění dalších úkolů, které jsou přiděleny vedoucím zaměstnancem - archivaci účetních písemností Požadavky: - SŠ/VŠ ekonomického směru - praxe výhodou - základní znalost AJ - znalost Infor, Lotus Notes výhodou - zodpovědnost, pečlivost, diskrétnost Nabízíme: Prac. doba 37,5 hod. týdně, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování aj. Odpovědí na tento inzerát a zasláním životopisu poskytujete společnosti MOTORPAL, a.s. své osobní údaje za účelem výběrového řízení.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: MOTORPAL, a.s.

Obec: Jihlava

Okres: Jihlava

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Humpolecká 313/5, Staré Hory, 586 01 Jihlava 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 567 132 560

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)/Recepční

Požadujeme ŘP, znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete životopis mailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. .

Dopravní dispečeři/Dispečer TKD

Náplní Vaší práce bude - organizace vozidel kamionové dopravy - 90% objemu práce od smluvních zákazníků - kontrola kvality práce řidičů...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u