Pátek 19. dubna

Volná místa

Účetní všeobecní/Účetní

Náplň práce: - účtování faktur, pokladních dokladů, bankovních výpisů. - účtování DPH - zpracování kontrolního hlášení - zpracování výkazů Požadujeme po Vás: - praxi v oboru - znalost práce na PC - znalost podvojného účetnictví - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Jedná se o vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 6:00 - 14:30. Po domluvě lze uzpůsobit autobusové dopravě. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 23000Kč

Firma: GETURA PLUS, spol. s r.o.

Obec: Libina

Okres: Šumperk

Obor: Administrativa

Pracoviste: GETURA PLUS, spol. s.r.o., Libina 824, 788 05 Libina

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 113 784

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech/Technolog/žka

Vedení evidence zakázek finalizace výroby; Překládání písemných požadavků; Účast na konzultacích s odběrateli; Vyhodnocení hotových...

Dopravní dispečeři/Dispečer/ka mezinárodní kamionové přepravy

Náplň práce: komunikace s řidiči, sestavování týdenního plánu, plánování servisů, spolupráce s technickým úsekem. Jazykové požadavky:...

Laboratorní pracovníci/VEDOUCÍ CENTRÁLNÍ LABORATOŘE

Náplň práce: • Komplexní odborné vedení Centrální laboratoře, která sdružuje odbornost klinické biochemie a hematologie na jednom pracovišti....

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.