Pátek 14. prosince

Volná místa


Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)/Učitel odborných předmětů střední školy se zaměřením na gastronomii

Učitel odborných předmětů střední školy se zaměřením na gastronomii - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka: odborná kvalifikace, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Odborná kvalifikace učitele odborného výcviku zahrnuje:Vysokoškolské vzdělání a studium pedagogiky. Nástup 1.1.2019. Plat 28.630,-- - 33.780,-- Kč hrubého. Kontakt: Mgr. Martina Kokořová, tel.: 380711359, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 28630Kč

Firma: Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Obec: Český Krumlov

Okres: Český Krumlov

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Tavírna 342, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 383 134 801

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u