Úterý 22. ledna

Volná místa


Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách/Učitel odborných předmětů střední školy se zaměřením na gastronomii

Učitel odborných předmětů střední školy se zaměřením na gastronomii - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou - za nemoc (zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení pracovního poměru), prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.2.2019. Plat 28.630,-- - 37.330,-- Kč hrubého. Předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka: odborná kvalifikace, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Odborná kvalifikace učitele odborného výcviku zahrnuje: Vysokoškolské vzdělání a studium pedagogiky. Kotnakt: 380 711 359 Mgr. Kokořová, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 28630Kč

Firma: Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Obec: Český Krumlov

Okres: Český Krumlov

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Tavírna 342, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 380 711 359

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u