Pondělí 18. února

Volná místa

Uklízeči a pomocníci/Uklízeč/ka

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 260 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 26 let. Nabízíme zázemí velké stabilní prosperující firmy, práci v čistém prostředí a bez hluku, dobrý kolektiv, příjemné neformální pracovní prostředí, Benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, sick days, jazykové kurzy, firemní akce, Cafaterie – příspěvek, který můžete využít na dovolenou, léky, kulturu, sport, knihy atd., kolárna) Náplň práce: • Úklid skladových a kancelářských prostor Požadavky: • Pracovitost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost. • Dobrý zdravotní stav. • Trestní bezúhonnost. Další informace: • Pracovní doba: ranní směna od 6:00 hod. • Pracovní dny Po – Pá (So, Ne, svátky volno). • Můžete se přijít se k nám podívat, jak to u nás ve firmě funguje a vypadá. Pracoviště Slušovice (u dostihové dráhy)

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 17000Kč

Firma: SWS a. s.

Obec: Březová

Okres: Zlín

Obor: Služby

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Březová 155, 763 15 Slušovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 577 640 307

Uklízeči a pomocníci/

Náplň práce: samostatný úklid stravovacího provozu, výpomoc v myčce nádobí, úklid prostoru okolo budovy menzy Požadavky: samostatnost, odpovědnost,...

Ostatní uklízeči a pomocníci/Pracovníci úklidu

Úklid společných prostor (Po, St, Pá) Výhody: příspěvek na dopravu

Uklízeči a pomocníci/Údržba venkovních ploch

Venkovní práce, sečení trávy, v zimním období úklid sněhu. Možno i pro důchodce nebo na zkrácený úvazek.

Dělená směna od 6.00 do 8.30 hodin a od 13.00 do 18.30 hod. Příplatek za dělenou směnu ve výši 550,- Kč Výhody: podnikové stravování ...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.