Středa 19. června

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Pracovníci úklidu

Úklid areálu společnosti a v administrativních budovách. Zaměstnání může být i formou zkráceného úvazku nebo brigádně. Výhody: stravenky a benefity dle kolektivní smlouvy mateřské společnosti. Kontaktujte telefonicky od 7.30 do 15.00 hodin.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14500Kč

Firma: SYGNUM, s.r.o.

Obec: Otrokovice

Okres: Zlín

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Moravní 1636, 765 02 Otrokovice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 778 524 338

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů/Dělník/dělnice broušení, leštění

Náplň práce: broušení a leštění povrchů kovových nábytkových komponentů Výhody: dovoz obědů s dotací zaměstnavatele nebo stravenky Telefonický...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/Zedník

Místo výkonu práce dle zakázek zaměstnavatele po celé ČR. Požadavky: praxe v oboru, spolehlivost, loajalita, odpovědnost Výhody: stravenky...

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři/Údržba pozemků - golfové hřiště

Zájemci o pracovní místo se hlásit telefonicky v době od 8:00 do 12:00 hod.

Všeobecní administrativní pracovníci/Provozní technici

Vedení menšího kolektivu cca 4-6 lidí, řízení chodu sběrny, jednoduchá administrativní práce, komunikace se zákazníky, ŘP sk. B nutností,...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.