Pondělí 23. dubna

Volná místa


Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Pracovník/ce úklidu kanceláří - prac. Brno

Místo výkonu práce: území Brna. Nástup možný ihned. Zaměstnanci mají možnost pracovat dle domluvy na pracovišti v blízkosti bydliště (možnost dojíždění). Informace o pracovním místě: pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP) Požadujeme: spolehlivost. Kontakt mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo telefonicky 723 612 506.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 80Kč

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: FORCORP GROUP spol. s r.o. - prac. Brno, Staňkova, Staňkova 103/18, Ponava, 602 00 Brno 2

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 723 612 506

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví/

První kontakt e-mailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme bakalářské vzdělání, vynikající znalost anglického jazyka. Předchozí praxe ve společnosti...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Klientská podpora s aktivní znalostí Japonštiny

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Požadavky: - Japonština - na úrovni rodilého mluvčího - Angličtina - úroveň C1 - zkušenost s...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u