Čtvrtek 19. dubna

Volná místa


Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Pracovník/ce úklidu - prac. Vestec

Pracoviště: Vídeňská č.p. 100, Vestec. Provádění běžného úklidu - zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků. Pracovní doba (od - do): 17:00 - 21:00 hod., po-pá Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP) První kontakt možný pouze telefonicky 723 612 506 nebo emailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Nechodit na pracoviště!

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 110Kč

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Obec: Vestec

Okres: Praha-západ

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: FORCORP GROUP spol. s r.o. - prac. Vestec, Vídeňská, Vídeňská 100, 252 50 Vestec

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Sekretáři (všeobecní)/asistentka ředitele

Náplň práce: řízení a organizace v sekretariátu, vyřizování administrativní agendy ředitele závodu - zástup za nemoc do 31.12.2017 ...

Všeobecní administrativní pracovníci/

vysokoškolské vzdělání nutné, pokud je zkušenost v odpadovém hospodářství možno i maturita evidence odpadu, aktualizace Provozních řádů,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u