Sobota 19. ledna

Volná místa


Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Uklízeč/ka

Pracoviště: Dolní oblast Vítkovice - Ruská 83/24, Ostrava - Vítkovice Své životopisy zasílejte na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. pokud vás nebudeme kontraktovat do dvou týdnů od odeslání životopisu dali jsme přednost jinému uchazeči. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze po dobu výběrového řízení, neuchováváme je v žádné databázi a po ukončení výběrového řízení je likvidujeme. Úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Pracovat budete 2x týdně v pondělí a ve čtvrtek vždy 3 hodiny od 8,00 - 11,00 hod. Vhodné jako přivýdělek. Práce na DPP.

Vzdelani: Bez vzdělání

Plat: 100Kč

Firma: HMZ Delivery s. r. o.

Obec: Ostrava

Okres: Ostrava-město

Obor: Administrativa

Úvazek:

Pracoviste: Ruská 83/24, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 702 154 287

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Operátoři telefonních panelů/Telefonní konzultant/ka

Místo výkonu práce: Českobratrská 230/26, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Kontaktní osoba: Němec Ondřej, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Uklízeč/ka - OZP

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: VKUS-BUSTAN s.r.o. žádá zájemce o zaslání životopisu na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u