Sobota 25. května

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/Pokojská

Nabízíme: strava. V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo osobně na pracovišti. Místo výkonu práce: Sporthotel Kácov 307

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 100Kč

Firma: International Solutions s.r.o.

Obec: Kácov

Okres: Kutná Hora

Obor: Služby

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: International Solutions s.r.o. P, Kácov 307, 285 09 Kácov

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 603 254 869

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení/Obsluha herny + výpomoc

V případě zájmu volejte na uvedený kontakt. Místo výkonu práce: Kollárova 185, Kutná Hora

Manikéři a pedikéři/

Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost, snaha učit se novým věcem, znalost péče o přírodní nehty, modelování umělých nehtů,...

Ostatní uklízeči a pomocníci/Úklidové práce

V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo, od 7-17:00. Místo výkonu práce: Táborská 93, Kutná Hora

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních/Pomocníci v sociálním zařízení / Vrátný

Náplň práce: podává informace návštěvám, důsledně vede předepsané evidence, obsluhuje systém elektronického otevírání dveří a vrat...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.