Pátek 14. prosince

Volná místa


Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU VYMEZENO PRO OZP

PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU VYMEZENO PRO OZP - PP zkrácený na dobu neurčitou nebo DPP, zkrácený úvazek 15-20 hod. týdně, nástup možný ihned, - Náplň práce: úklid společných prostor, WC, doplňování hygienických potřeb, úklidové práce, vysávání, zametání , stírání, odstraňování odpadků, utírání prachu - Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti s úklidem - Nabízíme:profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy, osobní přístup. - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP - V případě zájmu kontaktujte: Anděl Radovan, tel.: 724 003 122, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 8000Kč

Firma: Andílci s.r.o.

Obec: Hradec Králové

Okres: Hradec Králové

Obor: Služby

Úvazek:

Pracoviste: Andílci s.r.o. - pracoviště Hradec Králové - skladištní oblast, Vážní 1003, Slezské Předměstí, 500 0

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 724 003 122

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u