Pátek 14. prosince

Volná místa


Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů/Uklízeč/ka ve výrobě modulárních staveb

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, úklid jednotek před expedicí, pomocné montážní práce ve výrobě, pozitivní přístup k práci, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu, příjemné prac. prostředí, přátelský kolektiv, roční bonus, příspěvky za odpracované roky, roční valorizace mzdy, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP/ŽP. Pouze životopis na e-mail. Kontaktování budou pouze uchazeči vybraní k osob. pohovoru. Zasláním životopisu dává zájemce souhlas se zpracováním a uchováním osob. údajů po dobu výběr. řízení.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 17000Kč

Firma: ALGECO s.r.o.

Obec: Staré Město

Okres: Uherské Hradiště

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: ALGECO s.r.o. - pracoviště [148], Brněnská 703, 686 03 Staré Město u Uher.Hrad.

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 739 324 263

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u