Neděle 21. července

Úředníci cestovních kanceláří a agentur/REFERENT/KA V CESTOVNÍ KANCELÁŘI

Požadujeme znalost oboru - buď vzdělání nebo praxe v cestovní kanceláři/agentuře, znalost práce na PC, příjemné vystupování a schopnost jednání s lidmi. Zkrácený úvazek na 4-6 hod./denně, pondělí až pátek. Zaměstnanecké výhody: poukázky SODEXO, základní mzda dle úvazku + % z prodeje. Možné i na dohodu o provedení práce (brigádu). Zaslat životopis e-mailem, osobní kontakt proběhne po případné pozvánce.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 7500Kč

Firma: CAT TOUR CZ s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Úvazek:

Pracoviste: CAT TOUR CZ s.r.o.-001, Moskevská 55/26, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 485 113 132

Technici elektronici ve výzkumu a vývoji/VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK ELEKTRO

Vývojový pracovník elektro Práce na vývojových projektech v oboru automotive. Interiéry, exteriéry, akustika, elektromobilita a další....

Všeobecní administrativní pracovníci/ADMINISTRATIVNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Dlouhodobá brigáda s částečnou možností práce z domova. Vhodné také pro studenty VŠ nebo ženy na MD. Pracovní doba je nepravidelná - po...

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená/VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ

Místo výkonu práce: Sklářská 92, 463 12 Liberec Možný je i 3směnný pracovní režim K základní mzdě poskytujeme prémie a dále příplatky...

Manipulační dělníci ve výrobě/MANIPULAČNÍ DĚLNÍK DO VÝROBY

Náplň práce: manipulační a pomocné práce ve výrobě Požadavky: dobrá fyzická kondice a zdravotní stav.

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.