Pátek 14. prosince

Volná místa


Úředníci v oblasti daní/221014 - vrchní referent/rada v Oddělení vymáhacím

Služba zahrnuje zejména: -komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní, -komplexní vymáhání daň. nedoplatků všemi formami daň. exekuce ve složitých případech (vydávání exek. příkazů k přikázání pohledávky z účtu u poskytovatele platebních služeb, přikázáním jiné pohledávky nebo postižením jiných majetkových práv, vydávání exek. příkazů na srážky ze mzdy, zabezpečování výkonu rozhodnutí prodejem mov. a nemov. věcí), -vybírání pohledávek od dlužníků v hotovosti, -zpracovávání rozhodnutí o zajištění daně, -provádění vyhledávací činnosti a místních šetření. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 20. prosince 2018, na adresu služebního úřadu FÚ pro Jihočeský kraj, Mánesova 1803/3a, Č. Budějovice, PSČ 371 87, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v el. podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID scdnz6b. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo č. 221014 - vrchní referent/rada v Oddělení vymáhacím“.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 23560Kč

Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Obec:

Okres:

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Finanční úřad pro Jihočeský kraj, Územní pracoviště v Táboře, Budějovická 2923, 390 02 Tábor

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 387 722 287

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví/Skladový/á účetní

Pracoviště: Třebovická 5543/36, Ostrava - Třebovice Kontakt: e-mailem nebo telefonicky Náplň práce - příjem a výdej materiálu a surovin...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Referent/ka zákaznické podpory

POŽADAVKY: vzdělání vyučení, dobrý mluvený i písemný projev v ČJ, asertivní vystupování, dobrá znalost práce na PC, práce na internetu,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u