Pondělí 18. února

Volná místa


Úředníci v oblasti daní/240119 odborný/vrchní referent v oddělení vyměřovacím

Prosíme zájemce, aby se pečlivě seznámili s podmínkami výběrového řízení na: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4879645 Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 8. března 2019, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Krymská 2011/2a, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese, případně na podatelnu Územního pracoviště v Karlových Varech, Západní 1800/19. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID q9in2ev. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 240119 odborný/vrchní referent v oddělení vyměřovacím“.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20300Kč

Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Obec: Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary

Obor: Administrativa

Úvazek: Služební poměr

Pracoviste: Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Územní pracoviště Karlovy Vary, Západní 1800/19, 360 01 Karlovy

Pracovni vztah: Služební poměr

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/PRODEJCE/KYNĚ PARTNERSKÉ PRODEJNY VODAFONE - ASISTENT/KA PRODEJE

Kontakt: POUZE posílat životopisy na e-mailovou adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pracovní doba: PO-PÁ 9.00-18.00 hod, SO 9.00-12.00 hod. Aktivní...

Všeobecní administrativní pracovníci/

Dobré komunikační schopnosti - znalost RJ slovem i písmem, ukrajinština výhodou. Administrativní činnosti týkající se agendy rezervace a...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u