Pondělí 18. února

Volná místa


Úředníci v oblasti daní/240312 - vrchní referent/rada v oddělení kontrolním

Prosíme zájemce, aby se pečlivě seznámili s podmínkami výběrového řízení na: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4842938 Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 5. března 2019, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Krymská 2011/2a, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese, případně na podatelnu Územního pracoviště v Sokolově, Růžové nám. 1629, Sokolov. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID q9in2ev. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 240312 vrchní referent/rada v oddělení kontrolním“.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 23500Kč

Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Obec: Sokolov

Okres: Sokolov

Obor: Administrativa

Úvazek: Služební poměr

Pracoviste: Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Územní pracoviště Sokolov, Růžové náměstí 1629, 356 01 Sokolov

Pracovni vztah: Služební poměr

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace/Administrativní pracovník

Dynamická kosmetická společnost hledá spolupracovníky. Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky Lenka Vlasatá...

Odborní asistenti v administrativě/Asistent/ka realitního makléře

Způsob kontaktu uchazečů: - telefonicky: p. Kajnar - 730641149 - e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující informace: - Pozor, emailový nebo telefonický...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u