Středa 16. ledna

Volná místa


Úředníci v oblasti daní/240364 - rada/odborný rada v oddělení řízení rizik

Služba zahrnuje zejména: - analyticko-vyhledávací činnost s využitím analyticko-vyhledávacích aplikací, - shromažďování a zpracování dat za účelem správného zjištění a stanovení daně prostřednictvím informačním technologií, - vyhledávání rizikových daň.subjektů, - příprava šetření řetězových obchodů s využitím analyticko-vyhledávacích aplikací, - práci s databázemi, používání různého software, - koordinaci a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 4.2.2019, tj. v této lhůtě zaslané na adresu Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Krymská 2011/2a, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo do datové schránky ID q9in2ev. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 240364 rada/odborný rada v oddělení řízení rizik“. Podrobnější informace k volnému místu jsou uveřejněny na úřední desce finanční správy.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 25200Kč

Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Obec: Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary

Obor: Administrativa

Úvazek: Služební poměr

Pracoviste: Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Krymská 2011/2a, 360 01 Karlovy Vary 1

Pracovni vztah: Služební poměr

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Úředníci jinde neuvedení/ÚŘEDNÍK ODBORU ŘÍZENÍ PROJEKTŮ - PROJEKTOVÝ MANAŽER

Výběrové řízení - Úředník odboru řízení projektů POUZE na základě podané přihlášky Druh práce: úředník Místo výkonu práce:...

Účetní všeobecní/FINANČNÍ ÚČETNÍ

FINANČNÍ ÚČETNÍ Kontakt: p. Oberemko, tel.: 777555501, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme: - znalost účetního programu - znalost AJ - praxe -...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u