Pondělí 18. února

Volná místa


Úředníci v oblasti daní/vrchní referent / rada Oddělení kontrolní I

Služba zahrnuje zejména: komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní. Nabízíme: - stabilitu a zázemí velké státní organizace - motivační ohodnocení ( tarif+ další nárokové příplatky) - pružnou pracovní dobu - 25 dní dovolené - 5 dní indispozičního volna - 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí - až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům - příspěvek na stravování - čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii) - rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních - letní tábor pro děti zaměstnanců - Víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky - možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven - propracovaný vzdělávací program - možnost profesního růstu - možnost zahraničních stáží.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 19760Kč

Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Obec: Kladno

Okres: Kladno

Obor: Administrativa

Úvazek: Služební poměr

Pracoviste: Finanční úřad pro Středočeský kraj, Územní pracoviště v Kladně, Osvoboz. pol. vězňů 3181, 272 01 Kl

Pracovni vztah: Služební poměr

Telefón: +420 312 609 400

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Dopravní dispečeři/Dispečer dopravy

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, znalost ruského jazyka slovem (popř. i písmem), dále znalost anglického jazyka slovem, spolehlivost,...

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací/Řídící pracovník/pracovnice v oblasti strategie a politiky organizací

Ukončené alespoň bakalářské vzdělání v oblasti managementu, znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího.Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u