Pátek 14. prosince

Úředníci v oblasti účetnictví/ÚČETNÍ, REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

hlavní pracovní poměr, doba určitá - nástup dle dohody Platové zařazení: 8. platová třída (od 15 450 Kč do 23 230 Kč dle délky praxe) Požadavky : - SŠ vzdělání ekonomického směru + praxe v ekonomické oblasti - základní znalost zákonných norem vztahujících se k dané problematice, - práce na PC (MS Office, Word, Excel, internet) - flexibilita, organizačnÍ schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, - řidičský průkaz skupiny B výhodou Charakteristika pracovní pozice: Samostatně zpracovává účetnictví, tj. účtuje a vstupuje doklady do účetního SW. Zajišťuje majetkovou správu celé organizace, tj. nabytí - pořízení majetku, jeho uchování, zapůjčení, pronájem až po jeho likvidaci a odepsání v evidenci. Určuje jednotný obecně platný způsob nakládání s majetkem v jednotlivých úsecích organizace. Vede fyzicky soupis majetku a shromažďuje informace o stavu (opravy, údržba) majetku podle druhu. Benefity : pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Součástí přihlášky do výběrového řízení je strukturovaný CV, motivační dopis Uzávěrka přihlášek je 18. 1. 2019 Přihlášky zasílejte poštou na adresu Severočeské muzeum v Liberci, Masarykova 11,460 01 Liberec 1 nebo e-mailem na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. telefonní kontakt: 736 754 944, Alena Bitmanová - personalistka

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 15450Kč

Firma: Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: Masarykova 437/11, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 736 754 944

Podobné pracovní nabídky

Úředníci ve skladech/PRACOVNÍK/CE EXPEDICE

Náplň práce: - příprava dokumentů - příjem a výdej - příprava dodacích listů - příprava expedice - práce na PC - spolupráce s týmem...

Odborní asistenti v administrativě/ASISTENT/KA ŘEDITELE

Požadavky: výborná znalost Aj slovem a písmem podmínkou, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) Min. vzdělání: SŠ s maturitou Pouze zaslat...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.