Středa 14. listopadu

Volná místa


Úředníci ve skladech/EXPEDIENT nástup od 26000Kč/ 15 směn za měsíc

Aktuálně přijímáme vhodné kandidáty na pozici: EXPEDIENT Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:30-18:30h RÁDI VÁM NABÍDNEME: -Mzdu od 26tis, po zapracování a dobrých výsledcích navýšení -Možný kariérní postup do budoucna -Systém benefitů (obědy nebo stravenky, penzijní připojištění,...) -Samostatnou a zodpovědnou práci v dynam. prostředí -Stabilní zaměstnání na smlouvu na dobu neurčitou CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ: -Koordinace naskladňovacích a expedičních činností -Evidence vychystaného zboží -Zajišťování pravidelných inventur -Obsluha a řízení VZV (není podmínkou, zajistíme školení) -Spolupráce s týmem a komunikace s vedoucím střediska JSTE TO VY: -Jste pracovití, zodpovědní a máte proaktivní přístup k práci? -Jste manuálně zruční a máte průkaz k řízení VZV? -Jste cílevědomí a chcete růst v rámci společnosti? -Jste zvídaví a rádi se učíte nové věci? Pošlete životopis na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo volejte na tel.číslo 601 127 174. PODÍVEJTE SE NA NÁS: https://www.youtube.com/ - Vítej v týmu Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.  

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 26000Kč

Firma: Hortim-International, spol. s r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Kšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 601 127 174

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/uklízeči a pomocníci v kancelářích

Uchazeči nejdříve vždy kontaktovat Markétu Vaníčkovou - Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme pružnou pracovní dobu Bezúhonnost - předložit...

Písaři/Administrativa - pomocná administrativa - písař

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 9 do 15 hodin, pondělí-pátek Požadujeme rodilého mluvčího obou jazyků (UK, ČR) Naplň práce: Administrativní...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u