Středa 21. března

Volná místa


Úředníci ve skladech/Expedient, skladník

Expedient-skladník: vychystávání materiálu na zakázky, příjem, výdej materiálu,expedice zakázek, práce s PC. Požadavky: průkaz pro řízení VZV (neplatný obnovíme), znalost práce s PC, jeřábnický průkaz výhodou. Nabízíme:perspektivní zaměstnání, výplata bez prodlení,bonus za docházku, týden dovolené navíc, příspěvěk na penzijní, závodní stravování, mobilní telefon.Nástup:ihned. Kontakt: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 23000Kč

Firma:

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste:

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Customer Service Representative

První kontakt e-mailem Místo výkonu práce: Technická 2995/21, 616 00 Brno - vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých...

Odborní účetní všeobecní/Samostatný/á účetní

Životopisy zasílat na uvedený mail. Požadované dovednosti: Práce na PC, Program POHODA, znalost účetnictví, DE, mzdy, bezúhonnost. Samostatná...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u