Úterý 13. listopadu

Volná místa


Úředníci ve skladech/Operátor/ka skladu VMI

Pracovní náplň: -zodpovědnost za příjem, uskladnění, a přípravu zboží k expedici -manipulace s interní manipulační technikou -vyplňování dokumentů a jejich zpracování -zpracování zboží (balení, opatření zboží etiketami, nálepkami) -provádění inventury, sčítání skladových zásob -přebírá nákladní dokumnety z oddělení expedice -kontrola expedovaného zboží Požadujeme: -min. výuční list -trestní bezúhonnost -pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost -VZV výhodou -ochotu pracovat na 3 směny Za to Vám nabídneme: -5 týdnů dovolené, -náborový příspěvek 10 000 Kč, -příspěvek na stravování ve formě stravenek, -zajištění dovozu obědů na pracoviště, -teambuildingové aktivity, -podpora volnočasových aktivit formou Flexipassu, -zvýhodněný mobilní tarif, -bonus k pracovnímu jubileu.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19300Kč

Firma: Flex International s.r.o.

Obec: Pardubice

Okres: Pardubice

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Flex International s.r.o. [520], Staročernská 226, Černá za Bory, 530 02 Pardubice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 466 685 722

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/Všeobecný/á administrativní pracovník/pracovnice

Místo výkonu práce Pardubice Požadujeme řidičský průkaz sk. B, aktivní znalost práce na PC. Nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenky. První...

Operátoři telefonních panelů/Telefonista/telefonistka

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený. Koho hledáme: o Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním o Spolehlivou,...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u