Pondělí 19. listopadu

Volná místa


Úředníci ve skladech/Operátor skladu

První kontatk se zaměstnavatelem e-mailem Jak bude vypadat pracovní den? " Především se bude jednat o naskladňování zboží, výdej zboží, vyskladňování a balení zboží. " Noční nevedeme, ale na každého vyjde dvakrát za měsíc sobotní směna. Jaké vlastnosti oceníme? " Nadšení pro práci v logistice, vstřícný přístup a příjemné vystupování. " Nevybíráme dle dosavadní praxe, ale především dle schopností. " Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík. Co Vám můžeme nabídnout? " Mzda až 27.000,-Kč, dle vašich výsledků. V sezóně až 33.000,-Kč. " Řadu skvělých benefitů: o Stravenky v hodnotě 100,-Kč o Finanční bonus za odpracovaný rok až 20.000,-Kč o Dotovaný program Cafeteria o 5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč) o Motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.000,-Kč o Pracovní oděv je samozřejmostí o Celofiremní akce i výlety o Možnost zapůjčení auta a jízdního kola " Budete pracovat v suchém a čistém prostředí. " Atraktivní zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží. " Každý má u nás možnost profesně růst, ty nejšikovnější se mohou stát i vedoucími pobočky. " Ctíme pravidlo "Víc hlav víc ví", každý dobrý nápad rádi odměníme.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 19000Kč

Firma: T.S.BOHEMIA a.s.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: T.S.BOHEMIA a.s. Veveří, Veveří 2581/102, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví/

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Vaší hlavní náplní práce bude náš zákaznický systém a poskytování podpory našim klientům...

Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě/Operátor Global Load Control

První kontakt e-mailem nebo telefonicky Místo výkonu práce: Holandská 854/1, 63900 Brno Požadavky: Plynulá znalost anglického a německého...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u