Pátek 21. září

Volná místa

Úředníci ve skladech/Operátor ve skladu - BRIGÁDA

Náplň práce: -manipulace se zbožím -užívání interní manipulační techniky -nakládka, vykládka nákladních aut -uskladnění zboží -příprava zásilek k expedici -podíl na kontrolní činnosti Požadujeme: -trestní bezúhonnost, zletilost -pečlivost a manuální zručnost -ochotu pracovat ve směnném provozu -samostatnost, zodpovědný přístup -spolehlivost a flexibilitu Nabízíme: -odměnu 100 Kč/hod -příspěvek na stravování -nadstandardní víkendové příplatky -práci na ranní či odpolední směně, o víkendech (dle Vašich časových možností) -práci na 8hod. i 12 hod směny -práci v čistém prostředí -získání pracovních zkušeností -Možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu -Další firemní výhody

Vzdelani: Nižší střední

Plat: 100Kč

Firma: Flex International s.r.o.

Obec: Pardubice

Okres: Pardubice

Obor: Administrativa

Úvazek:

Pracoviste: Flex International s.r.o. [520], Staročernská 226, Černá za Bory, 530 02 Pardubice 2

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 466 685 722

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje