Pátek 19. dubna

Volná místa

Úředníci ve skladech/referent administrativy skladu

náplň práce: - komunikace se zákazníky - zpracování objednávek a požadavků zákazníka - příprava dokumentace k zásilkám - komunikace s přepravními společnostmi - evidence vratných obalů - správa zákaznických portálů - příprava podkladů pro celní řízení - úzká spolupráce s Expedicí - příprava podkladů pro odd.Plánování Požadujeme: - SŠ (ekonomického nebo technickoadministrativního zaměření) - anglický jazyk - komunikativní (slovem i písmem) - znalost MS Office, logistické systémy DCI+ výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - organizační a komunikační dovednosti - samostatnost, důslednost - schopnost týmové spolupráce - logické myšlení, analytické schopnosti - znalost obchodní korespondence výhodou - obecná znalost celních řízení výhodou Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 24300Kč

Firma: TRCZ s.r.o.

Obec: Lovosice

Okres: Litoměřice

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 416 421 201

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Lékaři v psychiatrických oborech/lékař psychiatrie

Požadujeme: - VŠ všeobecné lékařství (vhodné i pro absolventa, nebo všeobecného lékaře se zájmem o obor) - specializaci v oboru psychiatrie...

Obsluha šicích a vyšívacích strojů/obsluha šicích a vyšívacích strojů

Chcete se stát součástí automotive, pracovat v kolektivu a nebojíte se naučit něčemu novému? Vše Vás rádi naučíme v našem tréninkovém...

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů/

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky v pracovní dny, nebo osobně od 6:00 do 14:30 hod.

Ostatní lékaři specialisté/

vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program + certifikát o absolvování základního kmene příslušného specializačního oboru...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.