Pátek 21. září

Volná místa

Úředníci ve skladech/SKLADNÍK

Náplň práce: Příjem a výdej materiálu. Evidence skladových zásob. Nákup režijního materiálu. Motivační modul bude sjednán po zkušební době. Podpora zkušeným kolektivem zajištěna. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B (VZV výhodou), základní znalost práce na PC, praxe v podobné činnosti výhodou, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup. Nástup možný ihned! Poslat předem životopis na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 22000Kč

Firma: VDT plus s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: VDT plus s.r.o.-002, Dlouhá 55, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 832 790

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje