Pondělí 25. června

Volná místa


Úředníci ve skladech/zpracování skladu a vyřizování objednávek

Pracoviště: Moravany 296. Náplň práce: příjem objednávek s eshopu, telefonicky či jinak a jejích následná expedice, včetně kompletace zásilek, jednání se zákazníky, přepravní službou atd. Zpracovávání skladu ( tvorba výdejek, převodek, vystavování faktur aj.) přebalování zboží, etiketování zboží, výdej zboží, manipulace se zbožím apod. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, analytické myšlení, flexibilitu, pečlivost, schopnost se učit, čistý trestní rejstřík. Znalost NJ, AJ výhodou. Nabízíme: perspektivní pracovní místo, odpovídající pracovní prostředky, profesionální přístup vedoucích pracovníků, odborné zaškolení, adekvátní finanční ohodnocení, nástup možný po dohodě. Životopisy zasílejte na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. , případnou schůzku je nutno si předem domluvit telefonicky.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 18000Kč

Firma: FLOOR SERVICE TRADE, s.r.o.

Obec: Moravany

Okres: Hodonín

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: FLOOR SERVICE TRADE, s.r.o. - Moravany, Moravany 296, 696 50 Moravany u Kyjova

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 608 407 331

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Úředníci ve skladech/zpracování skladu a vyřizování objednávek

Pracoviště: Moravany 296. Náplň práce: příjem objednávek s eshopu, telefonicky či jinak a jejích následná expedice, včetně kompletace...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u