Pondělí 22. dubna

Volná místa

Úředníci ve výrobě/Plánovač výroby

Pracovní náplň: Dle požadavků informačního systému, stavu zásob materiálu a výrobní kapacity závodu vytvářet plán výroby tak, aby byl dodržen lead time a zajištěny včasné dodávky Nastavovat plán výroby tak, aby byly efektivně využity dostupné zdroje Průběžně kontrolovat a revidovat průběh výrobních zakázek vedoucí k maximálnímu uspokojení požadavků zákazníků Poskytovat součinnost při řízení úrovně materiálových zásob Včas upozorňovat zásobovací oddělení v případě vzniku potřeby prioritních objednávek na komponenty od vnějších dodavatelů Průběžně monitorovat úroveň zásob komponentů, přijímat a iniciovat opatření vedoucí k udržení její optimální úrovně Požadovat přesuny výrobního personálu v rámci závodu dle priorit Požadovat změny výrobních postupů za účelem efektivnější výroby Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání Středně pokročilá znalost anglického jazyka Schopnost analytického řešení problémů Velmi dobrá znalost Excel, znalost SAP výhodou Praxe v oddělení plánování ve výrobní firmě výhodou Flexibilita a odolnost vůči stresu Vysoké pracovní nasazení Nabízíme: Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci Možnost profesního rozvoje a růstu Systém zaměstnaneckých výhod Pravidelné akce pro zaměstnance

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 25000Kč

Firma: ARROW International CR, a.s.

Obec: Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou

Obor: Administrativa

Pracoviste: ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sáz

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 566 510 410

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Všeobecné sestry s osvědčením/VŠEOBECNÁ SESTRA - Nové Město na Moravě - DPP, DPČ

Náplň práce: - odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře - vedení...

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz/obsluha CNC stroje

Požadavky: vyučen , znalost práce na CNC obráběcích strojích s řídícím systémem CNC, základní znalost práce s PC, 3 směnný provoz Popis...

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství/Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

pomocné práce na smíšeném hospodářství první kontakt osobně po telefonické domluvě

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC horizontky

Praxe s obsluhou stroje WHO11CNC výhodou (řízení Siemens Sinumerik 840d 2011). První kontakt emailem nebo telefonicky stravenky

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.