Neděle 24. června

Vedoucí ostatních úředníků/Vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálně-právní ochrany dětí a sociální prevence

Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí, především činnosti na úseku kolizního opatrovnictví, náhradní rodinné péče a kurately dětí a mládeže. Platové podmínky : dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (Tř. 11). Požadavky: vysokoškolské vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, znalost práce na PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail). Výhodou: znalost obecně závazných právních předpisů, dobrá znalost českého jazyka, vykonaná zkouška odborné způsobilosti na úseku sociálně-právní ochrany dětí, ochota řídit služební vozidlo a řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru. Bližší informace na úřední desce MěÚ Rakovník a na internetových stránkách www.mesto-rakovnik.cz Přihlášky do 29.6.2018.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 20450Kč

Firma: Město Rakovník

Obec: Rakovník

Okres: Rakovník

Obor: Administrativa

Pracoviste: Husovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 313 259 121

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.