Pondělí 15. října

Volná místa


Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Manažer obchodního centra - Ostrava

Pracoviště Ostrava - Náplň práce: převezmutí péče o část stávajících zákazníků, převezmete stávající tým a dotvoříte si jej za podpory personalisty, spolupráce s kolegy na obchodním centru i mimo něj, práce v ekonomickém programu K2, podílení se na vzdělávání vašeho týmu, podílení se na plánování rozvoje obchodního centra - Nabízíme: smlouvu na HPP, několika složkové motivační finanční ohodnocení vázané na výsledky, věrnostní odměnu, podporu vedení společnosti, služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook, adaptační proces na úvod a další vzdělávání dle potřeby - Své strukturované životopisy posílejte na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 28000Kč

Firma: SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Obec: Ostrava

Okres: Ostrava-město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SALVATOR STŘECHY s.r.o. - Přívoz, Ostrava, Slovenská 1085/1a, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 727 947 090

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje/TEAM LEADER/KA VÝVOJE WEB OSTRAVA

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pracovní náplň: - vývoj a rozvoj webového produktu Interlink - primárně...

Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví/Projektový/á manažer/ka

racoviště: L. Podéště 1875/17, Ostrava - Poruba, 708 00 Kontakt: telefonicky na č. 597 321 321 nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme:...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u