Neděle 24. června

Volná místa


Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí prodejny - prodej čerpadel

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1103/6a, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Požadujeme trestní bezúhonnost, flexibilitu a spolehlivost. Pracovní činnosti: zodpovědnost za chod prodejny, prodej, servis, poradenství a veškeré činnosti související s prodejem čerpadel a ND, prodej i prostřednictvím e-shopu. Praxe v oboru čerpací techniky předností, řidičský průkaz sk. B. Pozice je pro nově zřizovanou prodejnu SIGMA PUMPY v Olomouci. Zam. Výhody: Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění 1 200,- Kč, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a Vánoce, stravenky, dovolená navíc. První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 25000Kč

Firma: SIGMA PUMPY HRANICE s.r.o.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SIGMA PUMPY HRANICE s.r.o. -prac., tř. Kosmonautů 1103/6a, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu/Vedoucí stavby výrobní linky

Pracoviště: Hálkova č.p. 171/2, Olomouc. Požadavky: - SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství - zkušenost s řízením...

Řídící pracovníci v oblasti marketingu/Key account manager

Hledáme seriózního pracovníka, který bude zodpovědný za komunikaci a celkovou obchodní politiku s klíčovými zákazníky. Jeho povinností...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u