Pondělí 22. dubna

Volná místa

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Zástupce vedoucího

NÁPLŇ PRÁCE: řízení a vedení týmu spolupracovníků, nábor nových pracovníků a jejich zaučování, vedení prodejny, zastupování vedoucího, finanční operace, prodej a doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek, pravidelné zajištění kontroly kvality a čerstvosti zboží POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu NABÍZÍME: zajímavé mzdové ohodnocení od 19 000 - 27 000 dle odvedené práce, firemní benefity - příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora, vše vás naučíme, nástup možný po zaučení KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19000Kč

Firma: Qanto Services s.r.o.

Obec: Sebranice

Okres: Svitavy

Obor: Management

Pracoviste: Qanto Services s.r.o. - Sebranice, Sebranice 112, 569 62 Sebranice u Litomyšle

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 604 693 319

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Hlavní stavbyvedoucí/Stavbyvedoucí

POŽADAVKY: organizační schopnosti, praxe v oboru výhodou, ŘP sk.B podmínkou KONTAKT: e-mailem

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí prodejny

POŽADAVKY: zdravotní průkaz podmínkou, hmotná zodpovědnost, základní znalost práce na PC, zájem o práci, samostatnost, flexibilita, praxe...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Zástupce vedoucí prodejny

POŽADAVKY: : zdravotní průkaz podmínkou, hmotná zodpovědnost, základní znalost práce na PC, zájem o práci, samostatnost, flexibilita,...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Zástup vedoucí

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MASO - UZENINY NOVÁK, objekt PENNY marketu Svitavy POŽADAVKY: zkušenost s vedením týmu, zodpovědný přístup, příjemnou...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.