Pátek 13. prosince

Volná místa


Vedoucí provozu v ostatních zařízeních/vedoucí směny (mistr)

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství, dobrá znalost technických procesů výrobní haly (kovoobrábění, automotive), znalost / orientace v oblasti provozních nástrojů, měření a technologie výhodou, min. 3 roky praxe na pozici mistr směny / dílenský mistr, zkušenosti s vedením personálu (hodnocení personálu, výběrová řízení, motivace apod.), základy pracovního práva, ISO / ISO TS (základní povědomí o normách v automotive), flexibilita, iniciativa, organizační schopnosti na vysoké úrovni. Příspěvek na stravenky, dodatková dovolená, příspěvek na důchodové připojištění, možnost profesního růstu a další vzdělávání. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 23450Kč

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Obec: Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Schlote-Automotive Czech s.r.o. - sídlo, Jaktáře 1660, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 572 425 320,572

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)/Obsluha zařízení ve slévárenství kalibrace odlitků

Ruční opracování strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním. 5 týdnů dovolené,...


Strojírenští kovodělníci/zámečník

Praxe min. 2 roky + svářečský průkaz. Kontakt e - mailem, nebo osobně 8 - 15 hod.


Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/

CZ-ISCO: 81830, ZK Jedná se o náročnější práci v chladném prostředí. Práce je ve stoje u linky, kde se porcuje a balí drůbež.


Pomocní dělníci ve výrobě/

Broušení, čištění kovových výrobků, dobrý zdravotní stav. Kontakt telefonicky nebo e-mailemKontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u