Úterý 11. prosince

Volná místa


Vedoucí v oblasti administrativních agend/vedoucí odboru majetku města

Místo výkonu práce : Městský úřad Loket, T. G. Masaryka 1/69 a správní obvod města Loket jako obce s pověřeným obecním úřadem Pracovní pozice bude dle platné legislativy zařazena do platové třídy 10. PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU ÚŘEDNÍKA dle §4 zák. č. 312/2002 Sb.: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ: . minimálně 5 let praxe v oboru . technické vzdělání stavebního směru . znalost zákona o veřejných zakázkách a stavebního zákona . znalost příslušné legislativy . znalost práce s PC . velmi dobré organizační a řídící schopnosti . samostatnost, zodpovědnost a výborné komunikační schopnosti . časová flexibilita a odolnost proti stresu . osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě VÝHODOU JE: . vysokoškolské vzdělání . praxe ve veřejné správě . zvláštní odborná způsobilost . znalost cizího jazyka NABÍZÍME: . samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí v oblasti státní správy a samosprávy . pracovní poměr na dobu neurčitou . nadprůměrné finanční ohodnocení . příjemné...

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 19760Kč

Firma: Město Loket

Obec: Loket

Okres: Sokolov

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: T. G. Masaryka 1/69, 357 33 Loket

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 352 684 063

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Vedoucí v oblasti administrativních agend/vedoucí odboru majetku města

Místo výkonu práce : Městský úřad Loket, T. G. Masaryka 1/69 a správní obvod města Loket jako obce s pověřeným obecním úřadem Pracovní...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u