Neděle 22. dubna

Volná místa


Vrátní/Vrátná/ý

Pracovní náplň: Evidence a kontrola vozidel; Pracovní doba PO-PA střídavě po týdnu 6.30-15 hod, 9.00-17.30 hod; Vhodné i pro osoby se zdravotním omezením. Požadavky: Komunikace, iniciativa a zodpovědný přístup k práci. Nabízíme: Závodní stravování nebo stravenky, pravidelné čtvrtletní prémie stabilizační a motivační povahy. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 12200Kč

Firma: PRESBETON Nova, s.r.o.

Obec: Hranice

Okres: Přerov

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: PRESBETON Nova, s.r.o., pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 112, 753 61 Hranice 4

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/Ostraha prodejny

Možno i na zkrácený úvazek. Nástup možmý IHNED. Požadujeme: - příjemné vystupování; rejstřík trestů bez záznamů; spolehlivost, dochvilnost Zájemci...

Vrátní/Vrátný/á (OZP)

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Požadujeme: výhodou práce...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u