Sobota 19. ledna

Volná místa


Vrátní/vrátný/á - informátor/ka

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici "Vrátný(á)/Informátor(ka) na hlavní pracovní poměr. Práce je vhodná pro OZP, OZZ. Vhodné i pro starobní důchodce na DPP. Místo výkonu práce: AVX Czech Republic s.r.o., Sportovní 1441, 696 81 Bzenec okr. Hodonín. Náplň práce: klíčový režim, kontrola - zapisování vozidel, obchůzky v areálu objektu, obsluha EPS. Požadujeme: bezúhonnost (čistý výpis z RT). Nabízíme: nepřetržitý provoz tj. 6:00 až 18:00 hod. a 18:00 až 6:00 hod., nezdanitelná náhrada za uniformu 3,00 Kč/hod., stravenky v nominální hodnotě 60,- Kč, mzda (odměna) 81,00 Kč/hod. V případě vašeho zájmu a pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat: Iveta Kučová - provozní manažer, tel. číslo 730 156 770, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 81Kč

Firma: AGP PLUS SERVICE s.r.o.

Obec: Bzenec

Okres: Hodonín

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek:

Pracoviste: AGP PLUS SERVICE s.r.o. - Bzenec, Sportovní 1441, 696 81 Bzenec

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 730 156 770

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/strážný/á na recepci

Pracoviště: Bzenec. Pracovní doba pondělí-pátek od 8:00 do 16.00 hod, zkrácený úvazek na cca 80 hod/měsíc, stravenky v hodnotě 60,- Kč....

Vrátní/vrátný/á - informátor/ka

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici "Vrátný(á)/Informátor(ka) na hlavní pracovní poměr. Práce je...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u