Úterý 20. listopadu

Volná místa


Vrátní/Vrátný/á

Místo výkonu práce: Legionářská č. p. 1085/8, Olomouc. Náplň práce: zajištění chodu vrátnice v administrativní budově, ohlašování návštěv, vydávání klíčů a pošty, obchůzky po budově i vně budovy. Požadavky: zkušenosti s prací na vrátnici; zkušeností s prací s lidmi, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, chuť pracovat, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou a různorodou práci, dobré platové ohodnocení, stravenky. Pracovní doba (od - do): 6-12,12-18. První kontakt POUZE telefonicky nebo emailem.

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 90Kč

Firma: PragueInvest s.r.o.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: PragueInvest s.r.o. - provozovna SUDOP Real a.s., Legionářská 1085/8, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 605 229 023

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/Pracovník ostrahy - prac. Olomouc

Pracoviště: Hanácká kasárna Olomouc, 1. máje 803/1, 779 00 Olomouc Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska,...

Pracovníci ostrahy, strážní/Strážný/á

VKUS-BUSTAN s.r.o. Pracoviště: Olomouc. Nástup možný ihned. Nabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci ostrahy provozně-technických...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u