Pondělí 22. ledna

Volná místa


Vrátní/Vrátný

Společnost Safety Agency, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozici vrátný. Pozice je určená pro osoby ČID, PID. Požadavky: trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, slušné vystupování, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (není podmínkou, ale nutno dodělat). Předchozí zkušenosti s prací na podobné pozici výhodou. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Vhodný kandidát bude telefonicky kontaktován a pozván na osobní pohovor. NECHODIT NA MÍSTO PRACOVIŠTĚ!

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 12200Kč

Firma:

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste:

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/

První kontakt telefonicky: PO-PÁ 9,00-15,00 Příjemné vystupování, výpis z OR, spolehlivost, dochvilnost. Doporučenky nemůžeme potvrzovat...

Mužstvo v ozbrojených silách/Kuchař (služební poměr - voják z povolání)

Další informace a místo výkonu služby, viz webové stránky kariera.army.cz (Volná místa). -----------------------------------------------Pokud...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u