Úterý 20. března

Volná místa


Vrátní/Vrátný

Společnost Safety Agency, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozici vrátný. Pozice je určená pro osoby ČID, PID. Požadavky: trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, slušné vystupování, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (není podmínkou, ale nutno dodělat). Předchozí zkušenosti s prací na podobné pozici výhodou. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Vhodný kandidát bude telefonicky kontaktován a pozván na osobní pohovor. NECHODIT NA MÍSTO PRACOVIŠTĚ!

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 12200Kč

Firma:

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste:

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur/

Ostraha: kontrolní a pochůzková činnost, monitoring, detektivní činnost na prodejní ploše, ostraha obchodního domu. Možnost příspěvku na...

Vrátní/Noční vrátní - OZP

MV: U průhonu 1099/56, 170 00 Praha 7-Holešovice Kontakt: Růžičková Petra, tel.: 775 430 781 (8-18 hod), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Náplň...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u