Čtvrtek 28. března

Všeobecné sestry bez specializace/Všeobecná sestra bez specializace

Požadujeme: - minimálně střední zdravotnické vzdělání - odborná způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. - specializovaná způsobilost a odborná praxe výhodou - morální a občanskou bezúhonnost - příjemné vystupování a zájem o obor. - Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - zajímavou práci v moderním pracovním prostředí s možností seberealizace - možnost profesního růstu - významná podpora vzdělávání - závodní stravování - zaměstnanecké akce - příspěvek na penzijní připojištění - výhodný zaměstnanecký tarif od O2 - 5 týdnů dovolené - sleva do lékárny a Centra zdraví - volnočasové permanentky - odměny při pracovním výročí Vhodné i pro cizince!

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 27000Kč

Firma: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Obec: Česká Lípa

Okres: Česká Lípa

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 487 954 035;zam

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce/Pracovník v sociálních službách

Požadujeme: - Vzdělání v oboru nebo kvalifikační akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách výhodou. - Zdravotní způsobilost...

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy/sociální pracovnice / pracovník pro sociálně-právní ochranu dětí se specializací na terénní práci v odbor

Charakteristika pracovní pozice: zajišťování sociálně-právní ochrany dětí dle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí,...

Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace/Rehabilitační pracovníci

Náplň práce: péče o klienty, provádění masáží, aplikování tepla za použití soluxu nebo parafínu, podávání zábalů, provádění...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.