Středa 19. června

Všeobecné sestry bez specializace/Všeobecná sestra/praktická sestra

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřovatelská a zdravotní péče na lůžkovém oddělení LDN POŽADAVKY: vzdělání v oboru NABÍZÍME: odbornou způsobilost, spolehlivost, pracovitost, pozitivní přístup k pacientům, PP na dobu určitou KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 28000Kč

Firma: Poličská nemocnice, s.r.o.

Obec: Polička

Okres: Svitavy

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Eimova 294, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 748 672

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)/Praktická sestra

POŽADAVKY: odborná způsobilost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost KONTAKT: e-mailem

Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)/vedoucí přímé péče

NÁPLŇ PRÁCE: Vedení týmu pracovníků v sociálních službách, kontrola a garance kvality služby, administrativa služby, spolupráce s vedením...

Všeobecné sestry s osvědčením/všeobecná sestra

Požadovaná profese: všeobecná sestra Pracovní náplň: ošetřovatelská péče Požadujeme: odborná způsobilost...

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce/Sociální pracovník/ce / všeobecná sestra

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s uživateli služby ambulantní a terénní formou (individuální práce, spolupráce s rodinnými příslušníky...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.