Neděle 13. října

Volná místa


Všeobecné sestry s osvědčením/Zdravotní sestra v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost

Místo výkonu práce: Hviezdoslavova č.p. 1600/6, Praha 4 Kontaktovat mailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. MALÉ ZDRAVÍ vede ambulance lékařů pro děti a dorost. Pro posílení našeho týmu hledáme kolegyni - dětskou (všeobecnou) zdravotní sestru. Požadujeme příjemné vystupování, výpis RT zkušenost z pediatrické ambulance výhodou. Nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, denní provoz, bez služeb, bez sobot a nedělí, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 24000Kč

Firma: MALÉ ZDRAVÍ a.s.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: MALÉ ZDRAVÍ a.s. Praha 4, Hviezdoslavova 1600/6, Chodov, 149 00 Praha 415

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Odborní pracovníci v oblasti oční optiky/Oční optici (možnost práce na plný i zkrácený úvazek nebo na DPP)

Možnost práce na plný i zkrácený úvazek nebo na DPP MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo telefonicky...


Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče/Pracovníci v sociálních službách

místo výkonu práce: Cvičebná č.p. 2447/9, 169 00 Praha 6 kontakt: Loosová Petra, tel.: 775891766, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Nabízíme:...


Asistenti zubních techniků/

Asistent zubního technika, zubní laboratn - pouze na snímací protetiku s praxí.


Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče/

Místo výkonu práce: Jinonická 1317/1, 150 00 Praha 5 - Košíře Kontaktní osoba: Ivan ČERNOVSKÝ, ředitel zařízení; e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Charakteristika...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u