Čtvrtek 22. března

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/Administrativně - technický pracovník, pracovnice

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici administrativně-technický pracovník správy domů. Požadujeme: SŠ vzdělání-stavební obor je výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel… program - WinDomy, DES (výhodou). Výborné komunikační schopnosti,odolnost proti stresu,schopnost administrativní práce i práce v terénu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Pracoviště Brno-Žabovřesky, Vychodilova 17. Nástup od 1.4.2018 nebo dle dohody. NABÍZÍME: Nástupní plat dle znalostí a praxe od 17.000,- Kč + odměny Práci ve stabilní a zavedené firmě v dobrém kolektivu. Zaškolení, zapracování a další odborný růst,smlouva na dobu neurčitou. Řadu firemních benefitů: školení a vzdělávání,5 týdnů dovolené, stravenky, odměny dle pracovního řádu. Pro zájemce, kteří nejsou z Brna a blízkého okolí, je možnost ubytování. Nabídky a profesní životopis zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. , info podá p.Pacáková, tel: 513 030 600 .

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 17000Kč

Firma: BYTASEN, spol. s r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: BYTASEN, spol. s r.o. Žabovřesky, Vychodilova 2565/17, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 513 030 600

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Úklidové práce prováděné v administrativních budovách. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou...

Odborní asistenti v administrativě/Asistent/ka ředitele/konzulární asistentka

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Ředitelka společnosti Amphone s. r. o. (zabývající se hoteliérstvím a pohostinstvím) a honorární...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u