Pondělí 16. září

Všeobecní administrativní pracovníci/administrativní pracovníci POUZE OZP

POUZE OZP Náplň práce: práce s internetem,FCB, obsluha webových stránek,zpracování fotek, grafika,péče o zákazníky, ostatní administrativní práce - nejedná se o manuální práce-kompletace apod. Požadavky: samostatnost,kreativita, pečlivost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem Možnost prodloužení smlouvy, možnost práce z domu Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 7400Kč

Firma: IN WAY s.r.o.

Obec: Těrlicko

Okres: Karviná

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Průchodní 580/12, Horní Těrlicko, 735 42 Těrlicko

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Učitelé v oblasti předškolní výchovy/Učitelé mateřské školy

Požadujeme: Výborný vztah k dětem, milé vystupování, samostatnost Práce asi 2,5 hodiny ve 3 dnech v týdnu, úvazek 0,21 Způsob kontaktu:...

Lékaři v anesteziologických oborech/Lékaři s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace Bližší informace poskytne primář MUDr. Miroslav Zajíček, email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Provozní zámečníci, údržbáři/Provozní zámečníci - svářeči

Náplň práce dle místa výkonu práce: Pracovní náplň - Úpravna uhlí - provozní zámečník, svářeč: - obsluha technologických zařízení...

Stavební a provozní elektrikáři/Elektrikáři - slaboproud, měření a regulace

Místo výkonu práce: okres Karviná, Ostrava Nástup ihned, práce v údržbě. Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.